MEET IPTV HD SERVER

Our website is dedicated to overall customer satisfaction policy. your satisfaction is always our company's principle.

4 years, more than 2,500 of our subscribers is the most important evidence. We thank you very much for your confidence and your support.

iptvhdserver

After making the purchase of our products, we provide support to the 7/24 site first.

İPTV ABONELİK HAKKINDA

İPTV ABONELİK HAKKINDA

İPTV aboneliği nasıl yapılır?
Sitemiz üzerinden yapacağınız abonelik işlemleri sayesinde artık HD kalitede kesintisiz bir şekilde birçok tv kanallarını izleyebileceksiniz. Üstelik internet hızınız 4mbit olsa dahi kesintisiz bir şekilde bu izleme keyfini elde edeceksiniz. Uygun iptv sitesi arayışı içerisindeyseniz eğer sitemiz içerisinde hemen sizlerde aboneliğinizi başlatın, üstelik oldukça makul bir fiyata bu hizmetten yararlanabilecek ve birçok Premium filmleri de izleme imkânını elde edeceksiniz. Sizlere sunduğumuz bu işlemler kanallarla yapacağınız abonelik işlemlerinin beşte bir fiyatına gerçekleşmektedir. Oldukça ucuz bir rakama sahip olacağınız iptv ile artık kesintisiz HD kalitesin de tv izleme imkânını sadece bilgisayar ortamında değil cep telefonlarınızda, tabletlerde ve aynı zamanda da Smart Tv üzerinden de izleyebileceksiniz.

İPTV Android uygulaması
Tüm Premium kanalları cep telefonunuz üzerinden izleme imkânını elde edebileceksiniz, sitemiz üzerinden başlatacağınız abonelik sayesinde artık Android işletim sistemli tüm akıllı cep telefonlarınız da dilediğiniz yerden telefonunuzdan izleyebileceksiniz. Üstelik firmamıza ait Android uygulaması mevcut. Seyahat halindeyken dahi özellikle de maçları kaçırmamak için oldukça ideal bir uygulamadır. Ucuz iptv ayrıcalığını bilgisayar ortamında sınırlı kalmayacak Android işletim sistemli cep telefonlarınızda da dahi uygulama üzerinden izleyebileceksiniz. Cep telefonunuzla nerede olursanız olun kesintisiz tv izleme keyfini elde edeceksiniz. Özellikle de geliştirilen 4,5 G teknoloji sayesinde hızlı internet erişimi ile de HD kalitesin de kesinti olmadan tv kanallarını izleme imkânına erişeceksiniz.

İPTV İos uygulaması
İptv sitesi sizlere sadece bilgisayar ortamı değil aynı zamanda da birçok akıllı cep telefonları içinde uygulamalar geliştirerek her alanda kesintisiz tv izleme imkânını sunmaktadır. Özellikle de Apple kullanıcılarının uygulama alanlarında ki yaşamış oldukları zorlukların farkında olduğumuz için sadece Android işletim sistemi için değil aynı zamanda da ios işletim sistemi için de geliştirmiş olduğumuz uygulama sayesin de telefonunuzdan iptv izleyebileceksiniz. Apple kullanıcılarını da düşünerek bu iptv uygulamamızdan herkes faydalansın diye sürekli olarak güncellemelerimize de devam etmekteyiz. En uygun fiyata sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde birçok ligi izleyebilecek, hem basketbol hem de futbol müsabakalarını da daha yakından takip edebileceksiniz.

There are no products to list in this category.

100% Customer Satisfaction

customer happiness

Bilgisayarımız yayın, telefon, tablet ve Samsung'dan istediğini sorar; LG, Panasonic, Philips, Vestel, Beko, Sony Arçelik akıllı uygulaması ile TV'nizi kesintisiz izleyebilirsiniz.

iptvserver

Android apk, size özellikle tüm cihazlar için hazırladığımız DreamBox enigma2 fişini ve akıllı TV'leri size sunacaktır www.iptvHDServer.com ile canlı olarak eklentilerle sorunsuz iptv sunucu izlemenin keyfini çıkarın.

FULL SUPPORT

×

FULL SUPPORT

full support

All of our products and services we are with you always, our understanding of exceptional technical support.

We offer fully equipped with Dell servers and network equipment that our infrastructure with 99.9% uptime guarantee.

We constantly monitor our servers for security of your data, apply as soon as we get the latest updates.

INSTALLATION INFORMATION

×

INSTALLATION INFORMATION

setup information

After receiving your order, we're making your installation, however at the latest within 20 minutes ..

7/24 SUPPORT

×

7/24 SUPPORT

7/24 support

After we receive your order, we will do your installation with you within 20 minutes at the latest.

You can contact our 7/24 Technical Support with your expert cadre in the field.

The return will be fastest.

×
×
×
×