MEET IPTV HD SERVER

Our website is dedicated to overall customer satisfaction policy. your satisfaction is always our company's principle.

4 years, more than 2,500 of our subscribers is the most important evidence. We thank you very much for your confidence and your support.

iptvhdserver

After making the purchase of our products, we provide support to the 7/24 site first.

KREDİ KARTI ÖDEME

SON TEKLİF.COM KREDİ KARTI İLE NASIL ÖDEME YAPILIR

 

Bu anlatımımızda Sontelif üzerinden Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapılır ? Nasıl İPTV SERVER MAG SERVER CCCAM SERVER alınır ?Detaylı bir şekilde anlatacağız.

 

Anlatım Sonteklifi daha önce hiç kullanmamış olanlar yani ilk defa kullanacaklar için baştan sona detaylıca hazırlanmıştır o nedenle biraz uzun gözükebilir. Ancak eğer daha önceden Sonteklif üzerinden alışveriş yaptıysanız yapacağınız işlemler daha kısa olacaktır.

 

Not : Resimleri büyük boy görüntülemek için lütfen resimlerin üzerine mouse ile tıklayınız.

 

 

- Öncelikle size verdiğimiz ödeme linkinde sonteklife giriyoruz.

 

 

- Üyelik formu gelecektir, uygun bir şekilde bilgilerimizi girip "Üyeliği Başlat" butonuna tıklıyoruz.

 

 

- Karşımıza kişisel bilgilerimizin istendiği bir form daha gelecek, burayı da uygun ve doğru bir şekilde doldurup "Üyeliğimi aktive et" butonuna tıklıyoruz.

 

 

- Ve üyelik işlemimiz tamamlanıyor. Sağ tarafta karşılama mesajı ve üyelik adımızı görüyoruz.

-Sonra size verdiğimiz ödeme linkinden ödeme işlemine geçiiyoruz.

 

 

-Hemen Al butonuna tıklayıp devam ediyoruz.İlk alışverişimiz olduğu için bizden adres bilgilerimiz istenecektir (Daha sonraki alışverişlerimizde bu sorulmayacak) , bilgilerimizi doğru bir şekilde yazıyoruz. (Sonteklif sitesi Güvenilirdir bilgilerinizi doğru girmenizde hiç bir sakınca yoktur.

 

 

- Adres bilgilerimizi girip onayladıktan sonra aşağıdaki gibi bir sayfa geliyor karşımıza. Buradan öncelikle Ödeme Şekli kısmından "Tek Çekim" seçeneğini seçiyoruz. Eğer taksitli almak isterseniz Tek çekimin sağındaki seçeneklerden size uygun olanı seçebilirsiniz.

 

 

- Daha sonra alt tarafa kredi kartı bilgilerimizi doğru bir şekilde girip "Ödeme Yap" butonuna tıklıyoruz.

 

 

 - Tek çekim yapacak isek bu sayfada "Vazgeç" e tıklayıp devam ediyoruz. Taksitli ödeme yapacaksanız "Tamam"a tıklayın taksit seçenekleri gelecektir size uygun olanı seçip işleme devam edebilirsiniz. Biz tek çekim yapıp vazgeç diyoruz ve işlemimize devam ediyoruz.

 
 
 
 

- 3D Güvenlik Doğrulaması için banka sayfamıza yönleneceğiz buradan "Tamam" seçeneğine tıklayarak cep telefonumuza doğrulama kodu gönderilmesini sağlıyoruz.

 

 

- SMS ile bize gelen 3D Güvenlik Doğrulaması kodunu ve kartımızın CCV bilgilerini saşağıdaki gibi karşımıza gelen boş alanlara doğru bir şekilde dikkatlice yazarak "Tamam" butonuna tıklıyoruz.

 

 

- Eğer herhangi bir sorun yok ise herşey doğru ise aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılacağız. Bu ekran yine ilk kez alışveriş yapacaklar için geçerli. Daha önceden Sonteklif kullandıysanız bu ekranı görmeyeceksiniz.

 

 

- Buradan "Kimlik doğrulaması yapmak için tıklayın" yazan alana tıklıyoruz.

 

 

 

- Bu sayfada "Lütfen Tıklayın" yazan yere tıklayıp devam ediyoruz.

 

 

 

- Bu sayfada istenen alana Cep Telefon Numaramızı doğru bir şekilde yazıp "SMS'i Gönder" butonuna tıklıyoruz.

 
 
 
 
 
 
 

- Burada Cep Tel Numaramızı doğru yazıp yazmadığımızı kontrol etmemiz ve onaylamamız isteniyor. Doğru yazmış isek Tamam diyip devam ediyoruz.

 

 

- Cep telefonumuza doğrulama kodu gönderildiğine dair aşağıdaki gibi bir bilgilendirme penceresi geliyor. Ve hemen altındada gönderilen kodu yazacağımız alan yer alıyor. Cep telefonumuza gelen kodu bu alana doğru bir şekilde yazıp "Tamam" butonuna tıklıyoruz.Girdiğimiz doğrulama kodunu doğru girip girmediğimiz hakkında böyle bir uyarı penceresi geliyor. Doğru girmiş isek "Tamam" diyip devam ediyoruz.

 

-Ürün Satın alınmış olup 5 dakika da sizin mail adresinize gönderilecektir.Ürün mail adresine gönderildikten sonra anasayfa dan bana özel e gelip alıcı işlemlerinden satın alma işlemlerine gelip ürünü onaylayınız.

 

 

 

 

 

100% Customer Satisfaction

customer happiness

Bilgisayarımız yayın, telefon, tablet ve Samsung'dan istediğini sorar; LG, Panasonic, Philips, Vestel, Beko, Sony Arçelik akıllı uygulaması ile TV'nizi kesintisiz izleyebilirsiniz.

iptvserver

Android apk, size özellikle tüm cihazlar için hazırladığımız DreamBox enigma2 fişini ve akıllı TV'leri size sunacaktır www.iptvHDServer.com ile canlı olarak eklentilerle sorunsuz iptv sunucu izlemenin keyfini çıkarın.

FULL SUPPORT

×

FULL SUPPORT

full support

All of our products and services we are with you always, our understanding of exceptional technical support.

We offer fully equipped with Dell servers and network equipment that our infrastructure with 99.9% uptime guarantee.

We constantly monitor our servers for security of your data, apply as soon as we get the latest updates.

INSTALLATION INFORMATION

×

INSTALLATION INFORMATION

setup information

After receiving your order, we're making your installation, however at the latest within 20 minutes ..

7/24 SUPPORT

×

7/24 SUPPORT

7/24 support

After we receive your order, we will do your installation with you within 20 minutes at the latest.

You can contact our 7/24 Technical Support with your expert cadre in the field.

The return will be fastest.

×
×
×
×